Erdem Termal
Bize Ulaşın
Kurumsal
Kozaklı İlçesi termal turizm ile geç tanışmış olsa da burada ki kaplıca sularının yüzyıllar önce kullanıldığı bilinmektedir. Şu an yol çalışması altında kalan ve üzeri toprakla örtülü olduğu için orjinalliğini yitirmeden gün yüzüne çıkmayı bekleyen roma hamamı ilçede ki kaplıca sularının Romalılar döneminden beri kullanıldığını bize göstermektedir.
İlçede büyük oteller de bulunmaktadır.
Tesisimiz şu an 126 yatak kapasiteli apart motel ve 38 yatak kapasiteli Otel şeklinde hizmet vermektedir. Tesisimizin öngörülen projesi tamamlanmıştır.
Tesisimiz SAĞLIK BAKANLIĞI KAPLICA TESİS İŞLETME İZNİ belgesi sahibidir. Söz konusu belge ile tesisimize emekli sandığı, bağkur ve ssk hastalarını kabul edebilmekte tedavi giderleri için fatura verebilmekteyiz.
Apartlarımız 85 m2 büyüklükte beş kişilik odalarımız ve
55 m2 büyüklükte dört kişilik odalarımızdan oluşmaktadır.
İlçede ki diğer tesislerde olduğu gibi bizim tesisimizde de konaklama hizmeti dışında yeme ve içme hizmeti verilmemektedir.
Apartlarda bir evin gereksinim duyduğu buzdolabı, ocak mevcuttur. Gelen misafirler yemek ihtiyaçlarını kendileri gidermektedir.
Tesisimizde banyolarda 24 saat kesintisiz termal su bulunmaktadır.
Her ne kadar dinlenmek ve tatil yapmak üzere tesisimizden yararlanmak için gelenler olduğu gibi asıl misafir potansiyelimiz sağlık amaçlı gelenlerden oluşmaktadır.
Tedavi için gelenlere asgari 21 seans banyo önermekteyiz.
Bu da en az 7-10 günlük bir kür dönemini kapsamaktadır.
Tesislerimiz de temizliğe, hijyene gereken önemi vermekteyiz.
Tesisimiz de tüm sorumlular ve görevlilerimizle değerli misafirlerimize kendi evlerinin rahat ve güvenliği içerisinde tatil yaptırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.
Saygılarımızla...
Online Rezervasyon
Sertifa Belgemiz
Nevşehir Hava
Yukarı GitKozaklı Erdem Termal Otel

© Erdem Termal Kaplıcaları Otel ve Moteli - Site içeriği izinsiz kullanılamaz.

519,023 Tekil Ziyaretçi top.gif

Tel : +90 (384) 471 38 26 Fax : +90 (384) 471 42 38 Kozaklı - Nevşehir .